Informace

Jmenuji se Kateřina a ve světe fotografie se pohybuji od roku 2009. Nejprve má cesta začínala na druhé straně fotoaparátu v roli modelky, ale od roku 2016 jsem se postupně seznamovala s rolí fotografa. Od roku 2019 se dá říct, že fotím aktivně. Mimo to jsem vystudovaný umělec. 

Také jsem maminka dvou špuntů a neustále vysmátá osoba 😀 Vůbec se mě nemusíte bát :))

Focení chci vždy pojmout v tom duchu, že si trochu povykládáme a u toho fotíme. Většinou se spolu i zasmějeme 🙂 U dětí jsem také oblíbená, často se jim ode mě nechce domů :)) Což je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, aby jste se u mě cítili dobře a na každého z Vás se moc těším!

Jak a kde fotím?
Fotím v okolí Hrušovan u Brna a nejraději fotím v exteriéru, kde Vás dokumentuji „za běhu“. Mám ale také své home studio, které se nachází přímo v Hrušovanech, kde využívám především přirozené denní světlo a přiznané prostředí. Nejsem zastáncem uměle vytvořených světýlek, sněhu, konfetů apod. Vše na mých fotografiích je opravdové. Také u mě nehledejte natisknutá zavěšená pozadí s obrázky. 

Focení se nebojte! Buďte co nejvíce uvolnění. Nechci po vás strmé pózování, stačí když budete co nejvíce přirození. Zachycení okamžiku na fotografii je to nejhezčí. 

Na fotografiích upravuji především barevnost, stínování a dělám drobné retuše. Snažím se, aby jste to na fotkách byli stále vy 🙂

Co na sebe?
Oblečení vybírejte pokud možno bez obrázků, různých vzorů, proužků apod. Světlé a přírodní barvy na fotografiích vypadají nejlépe a nezapomínejte, že v jednoduchosti je krása.
Nebo si můžete jednoduše půjčit oblečení u mě 🙂

Ostatní info
Ceny jsou splatné v den focení hotově nebo po domluvě na účet. 

Náhledy odesílám do dvou pracovních dnů od nafocení.
Hotové fotografie pak odesílám do sedmi pracovních dnů od Vámi vybraných náhledů.

Prosím, než si se mnou focení objednáte, projděte si mé portfolio a styl úpravy mých fotek. Na pozdější reklamace vzhledových úprav nebudu brát zřetel. Děkuji.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!

Upravené fotografie uchovávám po dobů tří měsíců!

Všechny mnou nafocené fotografie mohu využít k prezentaci na svém webu, facebooku a instagramu, pokud se nedomluvíme jinak.