Informace

Jmenuji se Kateřina a ve světe fotografie se pohybuji od roku 2009. Nejprve má cesta začínala na druhé straně fotoaparátu v roli modelky, ale v roce 2016 se má role obrátila a já se začala seznamovat se svou první zrcadlovkou. Od roku 2019 fotím aktivně a fotografování beru jako svou práci, ale i jako jednu z mých největších závislostí. Mimo to jsem vystudovaný umělec, takže si mnoho svých rekvizit vyrábím sama nebo s pomocí mé maminky.
Já jsem mimochodem taky matka dvou úžasných dětí. A asi proto mě i nejvíce baví uchovávat vzpomínky na mateřství, miminka a rodinné souznění. 
Hodně fotografuji také portréty a pravidelně fotím produkty pro firmy.
Jsem také vášnivý cestovatel. Navštívili jsme mnoho zemí, kde také čerpám svou inspiraci k focení.

Celkově obor fotografie miluji, proto se mi nebojte napsat s jakoukoliv nabídkou.

Na všechny se moc těším!

Jak a kde fotím?
Pokud budeme fotit v interiéru tak, mám své home studio, které se nachází přímo v Hrušovanech u Brna, kde využívám především přirozené denní světlo a přiznané prostředí. Zde fotografuji především miminka. Novorozence fotím do 3. měsíců věku. Netrvám na tom, aby miminko bylo spací a muselo se odfotit do 10ti dnů. Záleží především na Vás, jak se budete cítit vystavovat miminko focení, i když je na focení především ve Vašem náručí, kde se cítí bezpečně.
Také fotím venku. Mám oblíbené lokality, které jsou v okolí Hrušovan.  Občas se také vyskytuji v Hodoníně – o tom dávám předem vědět na sociálních sítích.
Po domluvě lze také fotit u Vás doma, popř. v okolí Vašeho bydliště.

Focení se nebojte! Buďte co nejvíce uvolnění. Nechci po vás strmé pózování, stačí když budete co nejvíce přirození. Zachycení okamžiku na fotografii je to nejhezčí. 

Na fotografiích upravuji především barevnost, stínování a dělám drobné retuše. 

Co na sebe?
Oblečení vybírejte pokud možno bez obrázků, různých vzorů, proužků apod. Světlé a přírodní barvy na fotografiích vypadají nejlépe a nezapomínejte, že v jednoduchosti je krása.
Nebo si můžete jednoduše půjčit oblečení u mě.

Ostatní informace
Náhledy odesílám do dvou pracovních dnů od nafocení.
Hotové fotografie pak odesílám do sedmi pracovních dnů od Vámi vybraných náhledů.

Prosím, než si se mnou focení objednáte, projděte si mé portfolio a styl úpravy mých fotek. Na pozdější reklamace vzhledových úprav nebudu brát zřetel. Děkuji.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!

Upravené fotografie uchovávám po dobů tří měsíců!

Všechny mnou nafocené fotografie mohu využít k prezentaci na svém webu, facebooku a instagramu, pokud se nedomluvíme jinak.